6 grudzień na długo zostanie w pamięci naszych dzieci. Mikołajki – dzień niesamowitych wrażeń oraz niespodzianek. Na początek odwiedziny w każdej klasie przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Alinkę R. ze słodkimi upominkami. Następnie ciąg dalszy zdrowego odżywiania – wykonanie owocowych szaszłyków przez Przedszkolaków.

Uczniowie wraz z wychowawcami organizowali w swoich klasach Mikołajki. Również wśród naszych Maluszków było niesamowite zaskoczenie kiedy to, pod choinką znalazły tak dużo pięknych zabawek. Serdeczne podziękowania dla Rodziców grupy przedszkolnej, bo to dzięki Wam na buźkach Waszych dzieci pojawiła się ta wielka radość ❤️ Dziękujemy również Radzie Rodziców naszej szkoły, która jak co roku zakupiła dla wszystkich uczniów drobne upominki w postaci słodkości 💓

Kolejnym punktem tego dnia było przedstawienie teatralne J.Tuwima „Rzepka” zaprezentowane przez cudownych, pełnych pozytywnej energii aktorów z Warsztatu Terapii Zajęciowej z Łasina na czele z Panią Kierownik Katarzyną P. (P.S Pani Kasiu ! Wielkie Podziękowania dla Pani oraz całej grupy za dostarczenie Nam tak wielkiej dawki humoru, było ekstra👏👍😊zapraszamy częściej).