Dyplomy Akademii Bezpiecznego Puchatka rozdane

Nasi uczniowie z klasy I wraz z wychowawcą wzięli udział w XI edycji Akademii Bezpiecznego Puchatka. Pilnie uczestniczyli w cyklu zajęć dotyczących bezpieczeństwa na drodze, w szkole i w domu. Z pomocą rodziców wypełnili test na stronie organizatora akcji zdobywając dyplomy oraz certyfikat dla Szkoły.

Serdecznie gratulujemy naszym pierwszoklasistom 🙂

Certyfikat

Podziękowanie za wsparcie akcji RODACY BOHATEROM

Drodzy Darczyńcy! Bardzo dziękujemy Wam za Wasze wielkie serce!!! Cieszymy się, że razem z nami zmieniacie świat na lepsze! W tym miejscu przychodzą na myśl słowa naszego Wielkiego Rodaka Jana Pawła II, Patrona naszej szkoły, który niegdyś powiedział:,, Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ” Drodzy Państwo, bez Waszej przychylnej postawy zorganizowanie tej wspaniałej akcji byłoby niemożliwe. Niezmiernie miło nam, że możemy na Państwa liczyć i dzięki Waszej pomocy przyczynić się do poprawy jakości życia naszych Bohaterów. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, mieszkańcom Boguszewa i nauczycielom za zaangażowanie i wsparcie akcji ,,Rodacy Bohaterom”. Kolejny raz okazaliscie dobre SERCE. Drodzy Darczyńcy, jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, na których można zawsze polegać.

Dziękujemy. Malgorzata Kwiryng i Tomasz Piwowarski.

Hej kolęda, kolęda…

W całkiem niezimowej atmosferze spotkaliśmy się piątkowego wieczora, by jak co roku podzielić się dobrymi życzeniami z kolegami, koleżankami, rodzicami, nauczycielami i wszystkimi, którzy przy naszym wigilijnym stole usiądą. To już tradycja, że każde takie spotkanie rozpoczyna się jasełkami przygotowanymi przez uczniów naszej szkoły. Tym razem Pani Asia Witkowska wraz z dzieciakami zabrała nas do niesfornej klasy. Było tam bardzo zabawnie, radośnie, bo rzeczywiście niesforne dzieci tam siedziały. Pózniej trafiliśmy do aniołków z przedszkola,które skradły serca wszystkich oglądających. Na końcu- jak zwykle spotkaliśmy się przy stajence, gdzie dobro zwyciężyło, a diabły przegnano do innego wymiaru. Gratulujemy wspaniałej gry wszystkim aktorom i czekamy na dalsze przedstawienia. Jasełka wzbogaciły swym wokalnym talentem Alina I Julka tworząc swym cudnym wokalem muzyczną oprawę przedstawienia.
Potem nadszedł czas na główną atrakcję wieczoru- występ chóru akademickiego Wydziału Muzycznego Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy pod kierunkiem Bartosza Hoppe.W ramach współpracy ze szkołą uświetnili ten wieczór śpiewając kolędy i pastorałki i wywołując wielki aplauz publiczności. W magiczny, subtelny sposób wprowadzili nas w nastrój Bożego Narodzenia. Dziękujemy za moc wspaniałych przeżyć, w szczególności Panu Dawidowi Okońskiemu- naszemu nauczycielowi muzyki, a jednocześnie członkowi chóru. Liczymy na dalszą współpracę!
Przy wspólnym poczęstunku, jak zwykle przygotowanym przez rodziców powitaliśmy Świętego Mikołaja, który przyniósł prezenty wszystkim dzieciom.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wieczoru: rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły. A wszystkim, którzy usiedli przy naszym wspólnym stole dziękujemy za obecność i ciepłą atmosferę tego spotkania. I na końcu zupełnie dziękuję absolwentom naszej szkoły, którzy tak licznie stawili się w tym dniu. Cieszymy się, że o nas pamiętacie i że jeszcze chcecie nas odwiedzać!

W Nowy Rok z nowymi działaniami.

Ten rok zaczyna się dla nas pięknie! Właśnie wpłynęło podziękowanie za udział w akcji „BohaterON”. Nasze kartki i życzenia dotarły do bohaterskich uczestników powstania warszawskiego. Akcja pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i IPN, w którą się zaangażowaliśmy miała na celu oddanie hołdu bohaterskim żołnierzom polskiego podziemia oraz przybliżenie najnowszej historii naszego kraju. Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za ich kartki pocztowe i laurki.