Turniej Gier Planszowych

Turniej Gier Planszowych
Już tradycją szkolną staje się Turniej Gier Planszowych organizowany wspólnie z Biblioteką Publiczną w Grucie i Boguszewie. Nic dziwnego, Pani Iza łączy obie funkcje i jak widać z korzyścią dla obu instytucji. Turniej tym razem wygrała ekipa ze SP w Słupie, kolejne miejsca to SP w Nicwałdzie, SP w Grucie i wreszcie my! W trakcie turnieju wszyscy świetnie się bawili i to było najważniejsze, a że przegraliśmy, to nic! I tak za rok zorganizujemy kolejny!

Jak nie czytam, kiedy czytam!

Nasza szkolna biblioteka zorganizowała akcję w ramach projektu „Jak nie czytam, kiedy czytam!” ogłoszonego przez „Bibliotekę w Szkole”. W ramach kampanii odbył się min. happening czytania połączony z obchodami 100 lecia odzyskania niepodległości. Kilka zdjęć z happeningu poniżej

.

Piknik Rodzinny

Pani Dyrektor Hanna Pęksa Rada Rodziców melduje wykonanie zadania:) 10.06.2018 r. punktualnie o godzinie 15.00 przy bardzo ale to bardzo upalnej pogodzie wspólnie ze Stowarzyszeniem „Przyjaciele Boguszewa” ( oraz Panią) rozpoczęliśmy Piknik Rodzinny ( Cztery Godziny Dla Rodziny).Po oficjalnym rozpoczęciu wspólnej imprezy animator z Firmy Kondeja company Dj Paweł Kondeja rozpoczął animacje i zabawy w których uczestniczyły całe rodziny. W przerwach oprawę muzyczną zapewniły Julia Piasta , Alina Rafalska ,Laura Dubowska, Klaudia Paprocka pod profesjonalnym okiem pana Derkowskiego,
Nie zabrakło wielu atrakcji takich jak:
*mega bańki mydlane,
*malowanie twarzy ( wykonane przez p.Aleksandra Kawczyńska oraz z moją delikatną pomocą),
* kącik fryzjerski ( dzięki uprzejmości Studio Fryzjersko Kosmetyczne Anna Osuch.,)
*dmuchane zjeżdżalnie- Firma Kondeja Company
*wata cukrowa ( p. Marlena Mariusz Frąckowiak)
*kiełbaski z grilla ( dofinansowane przez p.Adama Sobcińskiego )
*bogato zastawiony stół z przekąskami i ciastami ( dzięki rodzicom , którzy jak zawsze nie zawiedli z pysznymi ciastami, oraz Stowarzyszeniu „Przyjaciele Boguszewa”, które przygotowało przepyszny chleb ze smalcem i ogóreczki małosolne)
*przejażdżki koniem o imieniu Blegon- które zapewnił nam p.Robert Zgardowski oraz Szkółka Jeździecka Linowo Królewskie.
* mecz rodzice kontra dzieci , który cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i rodziców ( mamusie i tatusiowie).
Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania przed imprezą( całej „ekipie pani Małgorzaty Kwiryng) ,w trakcie oraz pomocnych przy sprzątaniu z całego serca dziękujemy, za namiony ,ławki sołtysowi Artur Błędowski oraz Małgorzata Taranowicz, Pani Małgorzacie Buczkowskiej za nagrody promujące powiat Grudziądzki .
Rada Rodziców również podziękuję za aktywny udział całemu personelowi w szkole, nauczycielom za zaangażowanie oraz lody dla dzieci .
Ten dzień przyniósł nam wszystkim wiele wspaniałych wrażeń a uśmiechy naszych dzieci są najlepszym świadectwem na to że piknik możemy zaliczyć do bardzo udanych.
Dziękuję wszystkim za współpracę. ( mam nadzieję że nikogo nie pominęłam)

Katarzyna Pyszora- przewodnicząca Rady Rodziców

Zapraszamy na Piknik Rodzinny!

 

Rada Rodziców i Dyrektor Szkoły Podstawowej Jana Pawła II w Boguszewie oraz Stowarzyszenie „Przyjaciele Boguszewa” zapraszają na :                   

          PIKNIK RODZINNY

 

 Start -10.06.2018r.(niedziela) godzina 15:00 boisko szkolne

Przewidziane atrakcje:

  –przejażdżki koniem

-dmuchana zjeżdzalnia

-kącik urody ( Studio Kosmetyczno-Fryzjerskie”ANNA”z Gruty)

-bajkowe niespodzianki

-konkursy i zabawy dla dzieci z rodzicami

– mecz „Dzieci kontra rodzice”

-popcorn, wata cukrowa, lody

-ciasto, kiełbaska z grilla ,chleb ze smalcem

Piknik poprowadzi firma „Kondeja company” z Sumina.

Wszystkie atrakcje darmowe!

Szczegóły w załączniku pdf  Zaproszenie